9.9.2021, Naše úspěšné mladé naděje Wisteria a Veni Vidi Vici

Postcovidová výstavní sezóna začala poslední víkend v červnu. Od té doby jsme se zúčastnili většiny výstav s vynikajícími úspěchy naší mládeže.

"Venoušek" Veni Vidi Vici Prokopská hvězda a "Zorinka" Wisteria Prokopská hvězda jsou naše covidové odchovy. Jelikož v té době nešlo nikam cestovat, nezbývalo nám, než experimentovat a krýt psy na území ČR. Naštěstí máme nyní odchované 2 linie (které jsou sice příbuzné, ale cca ve 3.-4.koleni) ,zariskovali jsme a učinili jsme 4 vrhy pouze z Prokopských hvězd. K naší velké spokojenosti se všechny vrhy nadmíru vyvedly. 

 

 

Veni Vidi Vici je ze spojení ICh. Oficír Prokopská hvězda x Nova Prokopská hvězda. Jeho kariéra odstartovala opravdu hvězdně, dělá čest svému jménu. Za pár výstav získal titul Junior Šampion ČR, byl několikrát nejlepší mladý pes, BOJ a dokonce získal nejvyšší ocenění BOB. V mezitřídě bojuje též srdnatě, získal 2x Vítěze barvy na klubových výstavách v Kutné Hoře. Na MVP v Mladé Boleslavi získal res.CACIB, který ovšem platí jako CACIB.  Dělá nám velkou radost, ušák malý, spolu s paničkou a hrdou majitelkou Petrou Zvarovou. Té patří velký dík za reptrezentaci naší CHS a za lásku a péči, kterou Venouškovi věnuje.

 

Venousek hlavaVenca bobvenca v postojiVenca VB

 

Wisteria Prokopská hvězda je ze spojení Ch.Qashqai Prokopská hvězda x ICh.Loreen Prokopská hvězda. Je to vzácná kombinace exteriérových předností a povahových necností :-D obou rodičů. 

Zorinka je velice slibně se vyvíjející mladá dáma, která doposaváde nemohla vkročit do jiné třídy než do Mladých.Nádherně  se předvádí, má šarm. Velice rychle získala titul Junior Šampiona ČR, dále se pyšní tituly NMF, BOJ a 2x BOS (vždy z počtu přes 80 kavalírů). Doufáme, že se jí stejně dobře bude dařit i ve třídách dospělých.

 

Zori NMFZori teloTvorba stranek pro chovatele psu moonbarks studio

© 2013 Prokopská hvězda | Tvorba stránek pro chovatele

Hana a Zuzana Novákovy
novhan@seznam.cz | +420 604 170 895
nov.zuzana@seznam.cz | +420 737 876 893

Praha, Česká republika