15.9.2018, z malé Opavie se stala velká hvězda, v 11 měsících BOJ a BOS!!! Karlík BOB ze 169 přihlášených!

Do Kutné Hory jsme se těšili už jen z velké nostalgie. Před sedmi lety tam totiž posuzovala stejná rozhodčí, Sheena Maclaine. Byla velice přísná, velmi dobrými a dobrými rozhodně nešetřila a tenkrát se stal vítězem náš Zippík z 237 přihlášených psů!!! Byla to tedy výzva. Bude Karlík následovat svého předchůdce? Bude Sheena opět tak přísná jako tenkrát?

Tento rok přijela posuzovat se svým manželem Andy Vella. Toho jsme jako posuzovatele nikdy nezažili.

A jak posuzovali? Prostě skvěle. Přísně, ale logicky přísně, rozlišení výborných, velmidobrých a dobrých psů bylo (až na minimum vyjímek) absolutně přesné. Takových výstav bych si přála zažít víc. O to větším potěšením pro nás byly naše neuvěřitelné a opravdu nečekané výsledky. Nejen , že z deseti vystavovaných jedinců jich 6 vyhrálo svoji třídu, 3 byli druzí a jeden V bez pořadí, ale získali jsme v podstatě všechny nejvyšší tituly. Největším překvapením výstavy byla teprve 11i měsíční Opavia, která natolik zaujala Andyho, že porazila i dospělé feny a získala titul BOS.

Hvězdou dne byl náš Karlík, který skutečně šel ve stopách Zippíka a vyhrál taktéž titul BOB. Děkujeme z celého srdce oběma posuzovatelům, kteří zcela nezaujatě ohodnotili naši dlouholetou chovatelskou práci tituly největšími. Den před výstavou jsme totiž oslavili 25. výročí narození našeho 1.vrhu.

Poděkování samozřejmě patří všem majitelům našich odchovů, Věře, Evě, Ivaně, Pavlovi a Jůlii, především za lásku a péči, kterou našim odchovům dáváte, za odhodlanost jezdit na výstavy, za výstavní přípravu a profesionální předvedení. Díky vám dosahujeme takových výsledků.

Karlik: V1, CAC/5, VB, KV, BOB

Opavia: V1, CAJC/9, NMP, BOJ, BOS

Orchard: V1, CAJC/6, NMP

Kofila: V1, CAC

Kubula :V1, CAC/4

Qashqai: VN1/2

Loreen: V2, res.CAC/8

Chikichaka:V2, res.CAC/6

Oficír: V2/6

Orsay:V-/8

NMP KV KHKaja a VAni KHKV KH Kaja BOBTvorba stranek pro chovatele psu moonbarks studio

© 2013 Prokopská hvězda | Tvorba stránek pro chovatele

Hana a Zuzana Novákovy
novhan@seznam.cz | +420 604 170 895
nov.zuzana@seznam.cz | +420 737 876 893

Praha, Česká republika