9.9.2021, Mimořádné úspěchy RUBY TRIA Prokopská hvězda

Když jsme před dvěma lety kryli naposledy naši fenku Ch.Goya Prokopská hvězda, rozhodli jsme se pro experiment a po dlouhých 15 letech chovu jsme se odhodlali k mezibarevnému spojení. Asi nikdo z nás netušil, že se narodí tak krásní rubíni, kterými bezesporu Tangerine, Terracotta a Tullamore Prokopská hvězda jsou.

V kruhu vynikají pěknou velikostí, krásnou tmavou barvou, délkou a kvalitou srsti, celkově krásným typem a vynikající motorikou pohybu.  

 

"Bertička" Tangerine Prokopská hvězda je nejúspěšnější rubínová fenka za poslední dobu. Za svou krátkou letošní kariéru získala tituly ŠAMPION ČR a SR, GRANDŠAMPION ČR a ŠAMPION ČMKU. Je hrdou nositelkou titulů BOB, BOS, Národní vítězka, Vítězka barvy, 3xCACIB, 3x res.CACIB. Do šampionátu Slovinska jí chybí poslední CAC. Srdečně gratulujeme majitelce Daniele Jugasové a děkujeme za perfektní reprezentaci naší CHS a za lásku a péči, kterou Bertičce věnuje.

 

Berta hlavaBerta telo

 

"Terinka" Terracotta Prokopská hvězda je kopie své maminky Goji. Vyniká perfekním tělem a v kruhu se jí též vede nadmíru dobře. Za letošek zatím získala titul ŠAMPION ČR, k mnoha CACům přidala i 2x Vítěze barvy na KV, a nekolikrát byla v nejužším výběru o CACIB nebo Národního vítěze. Za lásku, péči a pěknou prezentaci Terinky děkujeme manželům Rejfkovým.

 

terinka telo

 

"Ríša" Tullamore Prokopská hvězda je krásný mladý psík, kterému temperament a tvrdohlavá hlavička rozhodně neschází :-D Pro letošek zatím získal ŠAMPIONA ČR, chybí mu poslední titul do šampiona Slovinska, kde získal i svůj první BOB na speciální výstavě. Na MVP v Brně získal res.CACIB ve velké konkurenci. Srdečně gratulujeme majitelce Evě Kubátové a přejeme mnoho dalších úspěchů.

 

Risa hlava

 

 

 Tvorba stranek pro chovatele psu moonbarks studio

© 2013 Prokopská hvězda | Tvorba stránek pro chovatele

Hana a Zuzana Novákovy
novhan@seznam.cz | +420 604 170 895
nov.zuzana@seznam.cz | +420 737 876 893

Praha, Česká republika