3.4.2020, Co se dělo na přelomu roku 19/20, shrnutí informací

Věrní diváci našich stránek,

omlouváme se, že jsme zase dlouho neaktualizovali, co je u nás nového. Resty máme již od konce roku 2019. Tedy pěkně popořádku.

 

Na poslední české výstavě v Praze Letňanech v prosinci 2019 triumfovala naše krásná fena Kofila Prokopská hvězda (majitelů Věry a Miloše Rejfkových), která získala po oba dva dny titul CACIB, taktéž BOB, BIG 3 a BOS a dokončila titul Interšampiona. To vše více než ze stovky zúčastněných kavalírů. Byli jsme moc hrdí! Oba sourozenci z vrhu "K" (Kubula a Kofila) se nyní pyšní titulem Interšampion.

V prosinci 19 jsme ještě stihli dojet do Německa, kde jsme úspěšně vystavovali sourozenece Orsay a Orcharda. Oba dovezli cenné cace do německého VDH šampiona.

14.12.2019 se v hotelu Svornost konalo slavnostní vyhlášení jubilejního 5.ročníku TOP Kavalír ČR 2019.

Naše CHS Prokopská hvězda vyhrála s obrovským náskokem bodů, TOP kavalír pes byl Chaplin Prokopská hvězda, na 3.místě Orchard Prokopská hvězda a na 4.místě Qashqai Prokopská hvězda (Věry a Miloše Rejfkových). Mezi fenami excelovala na 3.místě Opavia Prokopská hvězda (Ivany a Pavla Šmídkových), dále byly v TOP 10 Loreen a Orsay.

Děkujeme všem našim odchovům za vynikající výkony, které předvedly v minulém roce.

V roce 2020 jsem se zatím zúčastnili pouze jedné jediné výstavy a to brněnské MVP. Posuzovala belgická rozhodčí, kavalírů bylo opět kolem stovky. BOB si odvezl náš mladý BH psík Orchard Prokopská hvězda, jeho sestra Orsay získala CAC a res.CACIB. Oba tímto splnili  podmínky a stali se šampiony ČR. O den dříve bodoval ještě další z vrhu Oficír (Evy Kubátové), získal CAC v obsazené třídě a též se stal šampionem ČR.

Ještě jsem stihli "za 5 min 12" vyrazit do Slovinska, kde Loreen Prokopská hvězda dokončila svůj šestý šampionát krásy a stala se šampionkou Slovinska.

Oficír získal res.CAC, CAC a res.CACIB.

Co se dělo poté, všichni tušíte. Evropu zachvátil COVID 19 a všechen život se pozastavil. Doufáme, že se vše vrátí zase do normálu.

Za cca 3 týdny očekáváme narození štěňátek po naší fence Nova Prokopská hvězda. Jako plemeníka jsme vybrali Oficíra Prokopská hvězda. Už se nemůžeme dočkat, snad vše dobře dopadne.

 

 

 

 Tvorba stranek pro chovatele psu moonbarks studio

© 2013 Prokopská hvězda | Tvorba stránek pro chovatele

Hana a Zuzana Novákovy
novhan@seznam.cz | +420 604 170 895
nov.zuzana@seznam.cz | +420 737 876 893

Praha, Česká republika