1.2.2019, Shrnutí konce roku 2018 :-) A naše úspěchy!

Omlouváme se všem našim příznivcům, že jsme dlouho neaktualizovali naše stránky. 

Kde začít? Úspěchů bylo opravdu hodně, snad se nám povede vyjmenovat ty stěžejní.

O jednu z největších senzací se postarala naše Loreenka na Evropské výstavě psů ve Waršavě, kde od portorického rozhodčího vyhrála třídu otevřenou z 18 fen a poté se stala nejlepší dospělou fenou , tzn.Evropskou vítězkou. Pro naši CHS je to již 4.titul Evropského vítěze. Jsme na ni nesmírně pyšní.

Též nesmíme zapomenout na úžasné umístění ve třídě psů šampionů, kde se na 3.místě z 19 nádherných šampionů umístil náš Kubula Prokopská hvězda majitelky Evy Kubátové. Mockrát děkujeme za perfektní prezentaci!

EW Loreenka

Další neskutečná vítězství zaznamenala naše velká naděje pro rok 2019, mladičká fenka Opavia "Vanilka" Prokopská hvězda v majetku Ivany a Pavla Šmídkových. Dokázala v pouhém roce věku vyhrát celou klubovou výstavu od irských rozhodčích manželů Lamontových. Po oba dva dny výstavy nejkrásnější mladý jedinec, v sobotu dokonce BOB a Best In Show! Stala se tak nejúspěšnějším naším "mladým"odchovem všech dob a právem vyhrála s obrovským náskokem soutěž Top Kavalír Junior (vyhlašovaný panem Štětinou). Stala se Junior šampionkou ČR. Majitelům srdečně gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v roce letošním.

Vrh "O" (od Fantastiky P.h. a psa z USA Orchard Hill Just Enough Cash) je pro nás momentálně vůbec stěžejní. Po boku Vanilky se též několikrát velmi úspěšně předvedl bratr Oficír "Fido" Prokopská hvězda v majetku Evy Kubátové. Na obou klubových výstavách se stal Nejkrásnějším mladým psem od manželů Lamontových a vybojoval tak titul Junior šampiona ČR. Též v soutěži Top Junior Kavalír si vedl výtečně a obsadil 3.bronzovou příčku! Moc gratulujeme! Jen tak dál!

Fido NMpVani BIS1

Dalším úspěšným tažením pro nás byla klubová výstava v Rakousku, kde polobratři Chaplin a Kubula dokončili šampionáty Rakouska. Kubula dokonce s titulem CLUB WINNER a BOB a Loreen s titulem CLUB WINNER a BOS! Posuzoval rakouský rozhodčí Robert Blümel.

Klub Show Austria

Konec sezóny jsme ukončili na MVP v Praze, kde Loreenka získala CACIB od rozhodčího Petra Řehánka. 

Poté už následovalo jen slavnostní předání cen TOP KAVALÍR 2018. 

Nejúspěšnější CHS: Prokopská hvězda

1.místo Top pes a TOP Kavalír: Chaplin Prokopská hvězda

3.místo TOP fena: Loreen Prokopská hvězda

4.místo TOP fena: Kofila Prokopská hvězda (manželů Rejfkových)

5.místo TOP fena. Opavia Prokopská hvězda (manželů Šmídkových)

6.místo TOP pes: Kubula Prokopská hvězda (manželů Kubátových)

Tímto všem našim odchovům, které se podílely na vítězství naší CHS mockrát děkujeme! A přejeme, aby se vám všem dařilo i letos!

Na fotografiích grafiky paní Anny Darlety z Polska. Naši dva nejúspěšnější psi loňského roku.

Kaja inzerKuba inzert

 

 Tvorba stranek pro chovatele psu moonbarks studio

© 2013 Prokopská hvězda | Tvorba stránek pro chovatele

Hana a Zuzana Novákovy
novhan@seznam.cz | +420 604 170 895
nov.zuzana@seznam.cz | +420 737 876 893

Praha, Česká republika