29.10.2017, R.I.P. Toraya Prokopská hvězda :-(

Velice smutné loučení s naší výjimečnou fenkou. Byla zakladatelnou "novodobých dějin" naší CHS. Nejen, že vynikala krásným exteriérem, stala se naší první Interšampionkou, TOP kavalírkou, ale také matkou našich nejslavnějších odchovů Zippyho, Etara a Daboiy, babičkou Faranela, Fantastiky a Hanine a prababičkou Chaplina a Chikichaky. Všichni výše zmínění se pyšní titulem Interšampion.

Dožila se 12i let a dvou měsíců, z toho do 11 a půl let, můžeme říci, v plném zdraví a síle.

Na fotogragiích je ve věku 9 let, kdy získala svého posledného BOBa z 90 kavalírů, a ve věku 11 let, kdy stále vypadala jako mladice.

Milá Ájo, nikdy nezapomeneme, zažili jsme s Tebou spoustu neopakovatelných šťastných zážitků, často komických situací, díky Tvé kráse jsme "vytáhli paty" za hranice naší vlasti a začali jezdit na zahraniční výstavy včetně světových a evropských, Tvé ženichy jsme hledali též pouze v zahraničí a díky Tobě a Tvým nádherným potomkům, je naše CHS tam, kde je.  Děkujeme. Do dnes jsi jednou z nejkrásnějších fen, kterou jsme kdy odchovali a která jen těžko bude překonána. R.I.P. S láskou navždy...

 

aja bobikAja 11AjinkaTvorba stranek pro chovatele psu moonbarks studio

© 2013 Prokopská hvězda | Tvorba stránek pro chovatele

Hana a Zuzana Novákovy
novhan@seznam.cz | +420 604 170 895
nov.zuzana@seznam.cz | +420 737 876 893

Praha, Česká republika