24.-25.6.2017, Karlík 2x BOB, nový Interšampion :-)

V neděli jsme vyrazili na MVP do Brna, kde posuzoval slovenský rozhodčí Vladimír Javorčík. Přihlásilo se neuvěřitelných 92 kavalírů nejen z Čech, ale i Slovenska a Polska.

Naši CHS reprezentovalo 5 jedinců a vedli si více než dobře:

Chaplin: V1, CAC, CACIB, BOB, NOVÝ INTERCHAMPION, Grand šampion a šampion ČMKU

Zippy: V1, BOV, Vet BIG 3 (od rozhodčí Kristiny Vaníčkové, děkujeme :-) )

Imperia: V2, res.CAC

Kofila: V2

Kubula: V2

 

Kajinek Bob BrnoKaja BOB1 BrnoKaja BOB Brno

 

Nedělní veleúspěšné výstavě předcházela stejně úspěšná expedice do Wroclawi. Prvně jsme se zúčastnili Krajowé wýstawy Swietojanské. Byla konána na krásné oplocené louce se vzrostlými stromy, byl nádherný letní den. Všichni přihlášení dostali ke startovnímu číslu pohoštění-sušenky a láhev pití a svatojanský věneček na hlavu. Celkem bylo na výstavě 211 psíků ze skupiny FCI IX. Kavalírů bylo 30 (druhé nejpočetnější plemeno) a posuzoval francouzský specialista pan Roger Madec (de la Geode). On byl velkým důvodem toho, proč jsme naši cestu absolvovali. Zajímal nás názor nejvýznamnějšího francouzského chovatele kavalírů.

Karlík vyhrál své druhé CWC, Nejlepšího psa a Vítěze plemene. V odpoledním finále získal navíc titul BIS 3 od slovinské rozhodčí Alenky Pokorn.

Pan rozhodčí Madec byl z Karlíka naprosto unešen, chválou nešetřil ani v posudku, ani po závěrečných finálových soutěží, kdy se od Káji doslova nemohl odlepit. Měli jsme velkou radost :-) Děkujeme!

Též musíme zmínit, že výstava byla perfektně zorganizovaná, panovala příjemná přátelská atmosféra. Krásný den to byl :-)

 

Kaja BOB Wroclawshort list wroclawKaja BIS 3 WroclawTvorba stranek pro chovatele psu moonbarks studio

© 2013 Prokopská hvězda | Tvorba stránek pro chovatele

Hana a Zuzana Novákovy
novhan@seznam.cz | +420 604 170 895
nov.zuzana@seznam.cz | +420 737 876 893

Praha, Česká republika